- Nieuw
3D Taarttopper op Maat: Ozosnel
Maak jouw Sinterklaastaart extra feestelijk met deze vrolijke 3D-geprinte taarttopper! Deze Ozosnel is door de kleurrijke details een echte blikvanger op iedere taart.
De figuren worden zorgvuldig 3D-geprint. Hierdoor hebben ze die herkenbare, mooie 3D-printstructuur en is ieder exemplaar net even uniek. Na het feest hoef je ze natuurlijk niet weg te doen: gebruik ze opnieuw als decoratie tijdens de Sinterklaasperiode.
- Zorgvuldig 3D-geprint
- Stevige, kleurrijke figuren
- Leuk voor taarten, sweets tables en Sinterklaasfeestjes
- Herbruikbaar als decoratie
- Door het 3D-printproces kunnen kleine structuurverschillen zichtbaar zijn
Let op: de taarttoppers zijn bedoeld als decoratie en zijn niet eetbaar. Onze 3D geprinte taarttoppers, uitstekers en stempels worden in eigen huis geproduceerd en zijn gemaakt van voedselveilig PLA-plastic. PLA is een biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk plastic afkomstig van natuurlijke bron zoals maïszetmeel, tapiocawortels of suikerriet. Onze uitstekers kunnen gebruikt worden voor koekjes, fondant, klei etc.
Afmeting: 9 cm hoog.
-> Liever een ander formaat of een andere kleur? Stuur een email naar webshop@taartendecoratie.nl voor een vrijblijvende prijsopgave.
Let op! 3D geprinte producten zijn niet vaatwasmachinebestendig en mogen niet langdurig verhit worden. Was ze af met een handwarm sopje en direct drogen (met de hand of aan de lucht).
- Gepersonaliseerd
- Ja
