• Nieuw
3D Taarttopper op Maat: Clown Staand

3D Taarttopper op Maat: Clown Staand

€ 12,95
Prijs incl. btw

Extra informatie
 

Clown taarttopper – 3D geprint 🎂

Maak de verjaardagstaart extra feestelijk met deze vrolijke 3D-geprinte Clown taarttopper. De herkenbare gele outfit, rode neus en het rode hartje zorgen meteen voor een gezellige en kleurrijke uitstraling op de taart.

De topper is met zorg 3D geprint en vormt een leuke blikvanger voor een verjaardag, kinderfeestje of eerste verjaardag. Na het feest kun je het figuurtje bovendien bewaren als een leuke herinnering.

- 3D-geprinte taarttopper
- Vrolijk en kleurrijk ontwerp
- Leuk voor een Bumba-themafeest
- Ook mooi als decoratie na de verjaardag
- Met zorg gemaakt en afgewerkt

Onze 3D geprinte taarttoppers, uitstekers en stempels worden in eigen huis geproduceerd en zijn gemaakt van voedselveilig PLA-plastic. PLA is een biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk plastic afkomstig van natuurlijke bron zoals maïszetmeel, tapiocawortels of suikerriet. Onze uitstekers kunnen gebruikt worden voor koekjes, fondant, klei etc. Indien gewenst kunnen de zichtbare printlagen geschuurd worden met fijn schuurpapier. Lak de topper daarna af met een transparante lak

Afmeting: 12 cm hoog.

3D geprinte producten zijn niet vaatwasmachinebestendig en mogen niet langdurig verhit worden. Was ze af met een handwarm sopje en direct drogen (met de hand of aan de lucht). 

Gepersonaliseerd
Ja
217159